رجوع به محتوا ↓

مراقبت و نگهداری از دانش آموزان

 

پیوستن به یک مدرسه می تواند یک تغییر بزرگ باشد. شما بخشی از یک گروه متنوع هستید که اغلب از کشور خود دور هستید و به یک زبان جدید و برنامه درسی چالش برانگیز خو میگیرید.

 

در UWC، ما مطمئن می شویم که همه دانش آموزان ما در جامعه مدرسه خود احساس داشتن حمایت میکنند، روحیه قوی برخوردارند، و در آن جامعه پذیرفته شده اند.


 

هر مدرسه UWC دارای یک تیم در محل است که از رفاه شما پشتیبانی می کند، از جمله: والدین در خانه ها، دانش آموزان در نقش مشاور، شبکه های پشتیبانی دانش آموزی، پرستاران و مشاوران، روسای دانش آموزان، متخصصان سلامت و تندرستی، سرپرستان زندگی مسکونی، روانشناسان و روان درمانگران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در محوطه دانشگاه و محلی.


 

ما همچنین ابزارهایی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهیم تا در مورد نقشی که در جوامع خود ایفا می‌کنند فکر کنند. ما آن‌ها را تشویق می‌کنیم که به نحوه رفتارشان با دیگران فکر کنند، و چگونه می‌توانند به ایجاد یک جامعه محترمانه‌تر کمک کنند، جایی که همه احساس شادی، امنیت و امنیت کنند. در طول دوره مقدماتی خود، دانش آموزان همچنین آموزش هایی را برای کمک به توسعه حساسیت فرهنگی خود و اعضای بهتر جامعه دریافت می کنند.

 

کارکنان تیم نگهداری و مراقبت مرتباً ملاقات می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها نیز در جهت ایجاد جامعه ای سالم با اهداف مشترک کار می کنند. این کارکنان در سراسر جنبش UWC امکان همکاری و حمایت از یکدیگر را می دهد و با یکدیگر در ارتباطند.

 

«دانش آموزان شنونده» گروهی از دانش آموزان هستند که برای حمایت از همسالان خود دعوت شده اند. هر دانش آموزی می تواند به یکی از آنها مراجعه کند و در مورد مشکلات شخصی خود صحبت کند. نقش شنونده همسال این است که به دانش آموزان دیگر کمک کند تا آنچه را که در زندگی آنها می گذرد کشف کنند و نشانه ها و منابع استرس را شناسایی کنند، از آنها در به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات حمایت کنند، در صورت لزوم آنها را به منابع کمکی دیگر در جامعه ارجاع دهند یا مطلوب تحقیقات نشان می‌دهد که همسالان اولین نقطه تماس در مواقع پریشانی هستند و روابط با همسالان در واقع می‌تواند به عنوان محافظی برای استرس عمل کند. احساس و تجربه اینکه کسی واقعاً به ما گوش می دهد می تواند برای سلامت روان ما بسیار مفید باشد. شنوندگان همسال تحت آموزش با روانشناس مدرسه قرار می گیرند و در جلسات هفتگی شرکت می کنند که در آن موضوعاتی مانند بهزیستی ذهنی و مهارت های شنیداری مورد بررسی قرار می گیرد.
 Gianmichele Laquale، روانشناس/روان درمانگر در UWC Dilijan